13-08-2017 17:19:59 - DDS SP v.3.16.4.1

RESULTATLISTE
Landsdelsmesterskab 25m tubæk

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse BK
1119625Ida Nielsen23-032 Damsholte Skytteforening504/73

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse JUN
1114506Marius Funck Oddermose23-035 Stege Ndr. Skytteforening474/77

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse UNG 2 Hånd
192288Anders Danielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening422/78

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 1
1101390Peter Nielsen23-033 Strøby Skytteforening363/88

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
156426Simon Madsen23-014 Holmegaard Skytteforening520/83
255920Lars Jensen23-006 Næstved Skytteforening518/80
394652Kaare Grønvold23-033 Strøby Skytteforening444/78

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
1123152Jesper Ørbæk23-001 Nykøbing F. Skytteforening480/80
2117503Frank Harsanyi23-033 Strøby Skytteforening469/82
355123Preben Villadsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening448/79

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Senior 2 Hånd
154709Peter Nielsen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening550/90
253264Torben Eskildsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening534/89
361194Ib Naumann23-058 Vordingborg Skytteforening533/89
454957Carsten F. Petersen23-014 Holmegaard Skytteforening533/87
556737Rene Kelberg23-014 Holmegaard Skytteforening517/86
656644Leif Andersen23-033 Strøby Skytteforening505/85
755529H. C. Danielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening494/75
855970John Nyberg Nielsen23-014 Holmegaard Skytteforening489/77
956284Benny Christiansen23-044 Faxe Skytteforening465/84
10122716Dorte Nielsen23-014 Holmegaard Skytteforening449/31
1156463Hans Madsen23-040 Kongsted Skytteforening411/71

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Voksen 2 Hånd
156382Heidi Nyberg Hansen23-014 Holmegaard Skytteforening557/95
281478Randi Johansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening524/83
3116822Bo Ris23-014 Holmegaard Skytteforening506/81
465197Christian Grubert23-001 Nykøbing F. Skytteforening485/85
5117090Hejde Røygaard23-058 Vordingborg Skytteforening436/58

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse BK
1119625Ida Nielsen23-032 Damsholte Skytteforening363/89

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse JUN
1114506Marius Funck Oddermose23-035 Stege Ndr. Skytteforening329/87
2120590Marcus S. Hansen23-058 Vordingborg Skytteforening265/54

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse UNG 2 Hånd
192288Anders Danielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening281/69

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 1
1101390Peter Nielsen23-033 Strøby Skytteforening372/89
255920Lars Jensen23-006 Næstved Skytteforening364/83

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
156426Simon Madsen23-014 Holmegaard Skytteforening378/97

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
1116023Tom Ottosen23-006 Næstved Skytteforening353/90
2123152Jesper Ørbæk23-001 Nykøbing F. Skytteforening344/84
3117503Frank Harsanyi23-033 Strøby Skytteforening340/73
455123Preben Villadsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening316/85

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Senior 2 Hånd
154709Peter Nielsen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening376/96
255525Helge Lindegård23-038 Storstrømmens Skytteforening370/92
375573Leif Nielsen23-006 Næstved Skytteforening368/86
456644Leif Andersen23-033 Strøby Skytteforening366/93
553264Torben Eskildsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening366/88
655529H. C. Danielsen23-035 Stege Ndr. Skytteforening365/91
754957Carsten F. Petersen23-014 Holmegaard Skytteforening364/94
856737Rene Kelberg23-014 Holmegaard Skytteforening360/92
961194Ib Naumann23-058 Vordingborg Skytteforening360/83
10122716Dorte Nielsen23-014 Holmegaard Skytteforening355/89
1155970John Nyberg Nielsen23-014 Holmegaard Skytteforening336/83
1256284Benny Christiansen23-044 Faxe Skytteforening323/87
1354977Benny S. Hansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening315/76
1456463Hans Madsen23-040 Kongsted Skytteforening314/86
1556412Bent Holm23-014 Holmegaard Skytteforening312/86

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Voksen 2 Hånd
156382Heidi Nyberg Hansen23-014 Holmegaard Skytteforening376/95
2116822Bo Ris23-014 Holmegaard Skytteforening357/94
381478Randi Johansen23-001 Nykøbing F. Skytteforening356/96
4111883Stine Pedersen23-006 Næstved Skytteforening331/82
5117090Hejde Røygaard23-058 Vordingborg Skytteforening298/54

 

 

Grovvåben, 25m. - GP32 - Klasse GP32
1111883Stine Pedersen23-006 Næstved Skytteforening364/93
2101390Peter Nielsen23-033 Strøby Skytteforening363/86
354957Carsten F. Petersen23-014 Holmegaard Skytteforening350/88
494652Kaare Grønvold23-033 Strøby Skytteforening339/71
556412Bent Holm23-014 Holmegaard Skytteforening330/82
675573Leif Nielsen23-006 Næstved Skytteforening313/83

 

 

Grovvåben, 25m. - GPA - Klasse GPA
194652Kaare Grønvold23-033 Strøby Skytteforening337/78
256426Simon Madsen23-014 Holmegaard Skytteforening333/86
3117503Frank Harsanyi23-033 Strøby Skytteforening332/79
454957Carsten F. Petersen23-014 Holmegaard Skytteforening332/77
554709Peter Nielsen 23-001 Nykøbing F. Skytteforening326/85
6116023Tom Ottosen23-006 Næstved Skytteforening324/77
765197Christian Grubert23-001 Nykøbing F. Skytteforening305/75
855970John Nyberg Nielsen23-014 Holmegaard Skytteforening296/79
9123152Jesper Ørbæk23-001 Nykøbing F. Skytteforening269/64

 

 

Grovvåben, 25m. - GR - Klasse GR
156426Simon Madsen23-014 Holmegaard Skytteforening354/87
294652Kaare Grønvold23-033 Strøby Skytteforening336/91

 

 

GrovFri, 25m. - GF - Klasse GF
153264Torben Eskildsen23-001 Nykøbing F. Skytteforening319/95